Pokaz si造 Che軛ianki! B造skawiczny hattrick „Kompana”
Dodane przez wars dnia 01.05.2017 11:29:55
Pi趾arze W這dawianki W這dawa chcieli zrehabilitowa si przed swoimi kibicami za ostatni pora磬 1:5 z Hetmanem Zamo嗆 i do 75′ meczu z Che軛iank Che軛 dzielnie dotrzymywali kroku wy瞠j notowanemu rywalowi. Lider IV ligi lubelskiej w ostatnim kwadransie zdoby jednak a pi耩 bramek! Wyczynem w stylu Roberta Lewandowskiego popisa si Mateusz Kompanicki. By造 napastnik Lewartu Lubart闚 strzeli trzy gole na prze這mie o鄉iu minut!

POMECZOWE KOMENTARZE

Ryszard Nilipiuk (prezes W這dawianki W這dawa): – Gdyby mecze trwa造 ...
Rozszerzona zawarto嗆 newsa

Ryszard Nilipiuk (prezes W這dawianki W這dawa): – Gdyby mecze trwa造 75′ by mo瞠 sprawiliby鄉y niespodziank. Bramka, kt鏎 stracili鄉y, spowodowa豉, 瞠 odci窸o nam pr康, a Che軛iance kto doda turbodo豉dowanie. Najpierw jeden b陰d, potem drugi i sko鎍zy這 si wynikiem 0:5. Do ostatniego kwadransa wygl康ali鄉y dobrze. W zespole rywala z ka盥 minut wida by這 coraz wi瘯sz nerwowo嗆. Po cichu liczy貫m, 瞠 wyprowadzimy zab鎩cz kontr. Wiadomo, 瞠 che軛ianie byli lepiej zorganizowani, ale szkoda, 瞠 stracili鄉y a pi耩 goli w tak ma造m odst瘼ie czasu. Przed nami spotkania z dru篡nami, kt鏎e walcz o podobne cele do nas. Trzeba spr鏏owa zapunktowa.

Artur Bo篡k: – Mimo tego, 瞠 pierwsza po這wa nie przynios豉 nam bramek, w drugiej ods這nie byli鄉y bardzo spokojni. Po 60′ gry coraz bardziej rysowa豉 si nasza przewaga. Otworzenie wyniku przez Przemka Kwiatkowskiego, kt鏎y 鈍ietnie zachowa si w polu karnym, by這 momentem, po kt鏎ym nast徙i豉 ca趾owita dominacja, czego wyrazem by造 kolejne gole i tworzone sytuacje.

NAST襾NA KOLEJKA

W nast瘼nej kolejce W這dawianka W這dawa zagra na wyje寮zie z Victori 痂ud (3 maja, 17:00). Natomiast Che軛ianka Che軛 podejmie ζd 1945 Bi貪oraj (3 maja, 17:30).

W這dawianka W這dawa – Che軛ianka Che軛 0:5 (0:0)
Bramki: Przemys豉w Kwiatkowski 75′, Micha Wo這s 78′, Mateusz Kompanicki 87′, 90+1′, 90+5′

W這dawianka: Polak – Smolik (75′ Kiszyjew), Bartnik, Nielipiuk, Drahanchuk, B豉szczuk, Soroka, Kuczy雟ki (83′ K璠zierski), Wi璚aszek, Zdolski, Chodziutko

Che軛ianka: Drzewiecki – Falisiewicz (65′ Kwiatkowski), Niew璕這wski, Maliszewski, Wo這s, Jabkowski (60′ Chariasz), Kobia趾a, Uliczny, Kotowicz (74′ Gregu豉), Budzy雟ki (81′ Krupski), Kompanicki

草速e kartki: Wojciech Wi璚aszek, Adrian Smolik, ㄆkasz Bartnik – Przemys豉w Kwiatkowski, Micha Wo這s, Damian Drzewiecki, Micha Kobia趾a
S璠ziowa: Wojciech Rek (Lublin).

廝鏚這: lubsport.pl