Zapomniane has這?
Weso造ch 安i徠.
Image and video hosting by TinyPic
Chelmskisport.pl: Bez Wi璚aszka liderowi nie idzie
Brak w sk豉dzie W這dawianki Wojciecha Wi璚aszka, najlepszego strzelca dru篡ny oraz do鈍iadczonego pomocnika Artura Nielipiuka na pewno mia造 spory wp造w na postaw podopiecznych Marka Droba w Fajs豉wicach i ko鎍owy wynik. Niewiele brakowa這, a lider wr鏂i豚y do W這dawy bez punktu.

– Boisko w Fajs豉wicach jest w御kie, nier闚ne i gra si tutaj ci篹ko – m闚i po meczu Marek Drob, trener go軼i. – Maj帷 2:0 po przerwie powinni鄉y strzeli jeszcze kilka goli. Sam Norbert Zdolski mia trzy ...
Zdj璚ia z meczu z Frassati.
Sezon 2013/2014: Frassati Fajs豉wice - W這dawianka 2:2
Wyjazdowy remis z Frassati.
Frassati Fajs豉wice - W這dawianka W這dawa 2:2 (0:0)

Bramki: P.Szadura 77', Tra豉 88' (k) - Zdolski 58', M.Kuczy雟ki 65'

Frassati: Czuba - Furmaniak, Tra豉, Stacharski, K.Szadura, Olech, P.Szadura, K.Pluta (66' P.Przebirowski), Madeja (66' M.Szadura), .Kasperek (90' Rybak), Skorek (85' Jedut)

W這dawianka: Polak - P.Czelej, E.Czelej, Chaci闚ka, Kruk, Gawro雟ki (57' W璕li雟ki), Soroka, Musz, M.Kuczy雟ki, Kociuba (61' J.Kuczy雟ki), Zdolski
W這dawianka samodzielnym liderem
Pewne zwyci瘰two nad Bratem Cukrownik Siennica Nadolna, przy przegranej Startu Krasnystaw w Wierzbicy, da這 W這dawiance samodzielne prowadzenie w tabeli che軛skiej ligi okr璕owej. Podopieczni Marka Droba wbili go軼iom cztery gole, rewan簑j帷 si za jesienn pora磬 w Siennicy Nadolnej. Tym razem na list strzelc闚 nie wpisa si Wojciech Wi璚aszek.

W這dawianka zaatakowa豉 od pierwszej minuty. Warto zaznaczy jednak, 瞠 Brat mia w tym meczu pecha. Trener go軼i Mariusz Wr鏏el ju po 20 minutach zosta bowiem zmuszony by ...
Zdj璚ia z meczu z Bratem.
Sezon 2013/2014: W這dawianka - Brat Siennica Nadolna 4:1
Wygrana na pocz徠ek rundy. Brat pokonany.
W這dawianka W這dawa - Brat Siennica Nadolna 4:1

Bramki dla LKS-u: M. Kuczy雟ki (5 k), Musz (47), Nielipiuk (60, 78) - Luba (63)

WΜDAWIANKA: Polak – P. Czelej (69 Kociuba), E. Czelej, Kruk, A. Nielipiuk (83 Mikulski), Chaci闚ka, Soroka, Musz, M. Kuczy雟ki (83 Kopczewski), Gawro雟ki (74 W璕li雟ki), Wi璚aszek.
BRAT: Pypa – Malinowski, 鑿irta, J. Salitra, Jopek (15 Czuba), Arkadiusz Kister, Arnold Kister, Ch這pek, Szczepaniuk (20 Luba), Fr帷ek (80 Drzewiecki), Korszun (82 D. Salitra).
S璠zia g堯wny – D帳rowski, asystenci - Suski i Doma雟ki.
W這dawianka kontra Start, Wi璚aszek kontra Sadowski
Po ponad pi璚iu miesi帷ach w sobot i niedziel na pi趾arskie boiska powr鏂 dru篡ny che軛skiej ligi okr璕owej. Wiosna w tej klasie rozgrywkowej zapowiada si pasjonuj帷o, a to z powodu rywalizacji o pierwsze miejsce w tabeli i awans do czwartej ligi mi璠zy W這dawiank a Startem Krasnystaw.

Obie dru篡ny maj swoich lider闚 i w du瞠j mierze to g堯wnie na nich b璠zie ci捫y豉 odpowiedzialno嗆 za wyniki. Wojciech Wi璚aszek i Sebastian Sadowski jesieni na tle innych pi趾arzy, wr璚z b造szczeli. Zastanawiaj帷e by這, 瞠 zawodnicy o do嗆 wysokich jak na lig okr璕ow umiej皻no軼iach i prezentowanej dobrej skuteczno軼i nie graj w zespo豉ch z wy窺zej klasy rozgrywkowej. Sadowski jest liderem klasyfikacji najlepszych strzelc闚. Ma 21 goli na koncie. Wi璚aszek zdoby tylko dwie bramki mniej i jest drugi w鈔鏚 najskuteczniejszych. Trzeciego Rados豉wa Cio趾a, kt鏎y w walce o tytu kr鏊a strzelc闚 nie powiedzia ostatniego s這wa, wyprzedza o trzy trafienia.

Bez w徠pienia kibice b璠 pasjonowa si nie tylko rywalizacj obu dru篡n, ale r闚nie dw鎩ki najlepszych pi趾arzy ligi okr璕owej w obecnym sezonie. Z obydwoma zawodnikami na kilkadziesi徠 godzin przed pierwszymi ligowymi meczami rozmawiali鄉y o celach, szansach i ich przysz這軼i.

ROZMOWA Z WOJCIECHEM WI犴ASZKIEM

Che軛ski Sport: - Kt鏎a z dru篡n, W這dawianka, czy Start, Twoim zdaniem, ma wi瘯sze szanse na awans do czwartej ligi?

Wojciech Wi璚aszek: - Dzi trudno na to pytanie odpowiedzie. My郵, 瞠 ...